• 0532 352 39 56
  • bilgi@mercanhaliyikama.com

Halı Yıkama

Mercan Halı Yıkama olarak siparişiniz üzerine öncelikle adresinize gelerek halılarınız teslim alınır. Daha sonra bu halılar tek tek fabrikamıza girmeden önce size verilen fiş numarasına göre etiketlenir. Böylelikle halılarınız yüzlerce halı arasından kaybolmadan hazırlanma aşamasına geçer.

Daha sonra fabrikamızda sıraya girerek yıkama aşamasını bekler. Halı yıkama aşamasına geçtiğinde ise halılarınızın cinsine uygun özel karışım deterjan ve fırçalar ile ustalarımız eşliğinde kendi tekniklerimizce yıkanmaktadır.

Yıkama işlemi bittikten sonra halı üzerinde ki suyu, kiri ve deterjanı tamamen atması için endüstriyel yüksek devirli sıkma makinamıza halı verilir. Daha sonra ise hafif bir nem kalan halınız kurutma askılıklarına asılarak havalanma ve kurumuya bırakılır.

Kuruma aşamasından sonra ise halılarınız toplanarak halı kontrol masamıza getirilir. Burada tüm halılar tek tek kontrolden geçirilerek hazırlanır. Lekeli veya yeterince temizlenmeyen halılar tespit edildiğinde size getirilmeden halınız tekrar yıkamaya verilir. İkinci yıkamadan sonra yeterli temizliğe ulaşan halınız taranıp toz ve kirlerden korumak için paketlenir.

Daha sonra da sizinle sözleştiğimiz vakitte adresinize teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama Koltuk Yıkama Yorgan Yıkama Stor Perde Yıkama
Halı Yıkama Koltuk Yıkama Yorgan Yıkama Stor Perde Yıkama
Kilim Yıkama Minder Yıkama Battaniye Yıkama Zebra Yıkama
Yün Halı Yıkama Elyaf Yıkama Sandalye Yıkama Perde Yıkama
El Dokuma Yıkama Yatak Yıkama Yastık Yıkama Stor Yıkama